Biblioteka Narodowa używa na swojej stronie plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. [zamknij]

Zaproszenie

Dodał: Jakub Kalinowski,

Deskryptory Biblioteki Narodowej | 4 komentarze

deskrypt_logo (1)

20-21 kwietnia 2015 r. odbędzie się konferencja poświęcona propozycjom zmian w opracowaniu zbiorów i prezentacji Deskryptorów Biblioteki Narodowej. Zaproszenie kierujemy do wszystkich bibliotekarzy, osób związanych z nauką o informacji i wszystkich zainteresowanych problematyką opracowania formalnego i rzeczowego. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Formularz rejestracyjny znajduje się na stronie konferencji.

http://www.bn.org.pl/deskryptory/konferencja-deskryptory-biblioteki-narodowej/

4 komentarzy

 1. Antycyponek 23-03-2015 13:49

  Byłam na niejednej konferencji, warsztatach, spotkaniu, ale zawsze Organizator miał do zaproponowania jakiś nocleg (z którego można było skorzystać lub nie). Tym razem tego nie ma. Zastanawiam się, co zrobić…

 2. Z.B. 23-03-2015 15:51

  Czy przewidziana jest jakaś publikacja pokonferencyjna dla zainteresowanych osób nie mogących uczestniczyć w konferencji?

 3. Jakub Kalinowski 23-03-2015 22:58

  Dzień dobry, Biblioteka Narodowa nie pośredniczy w rezerwacji noclegów dla uczestników konferencji. Myślę, że najlepiej jest skorzystać z dowolnej wyszukiwarki hoteli. Oferta noclegów w Warszawie jest bardzo duża i zróżnicowana.

 4. Jakub Kalinowski 24-03-2015 20:10

  > Czy przewidziana jest jakaś publikacja pokonferencyjna dla zainteresowanych osób nie mogących uczestniczyć w konferencji?
  >
  Przed konferencją ukaże się obszerny artykuł poświęcony proponowanym zmianom w opisie rzeczowym i formalnym.
  Obejmie on zagadnienia referowane w kluczowych wystąpieniach. Rozważamy jeszcze dodatkowe formy przekazu informacji dla osób, które nie będą mogły uczestniczyć w konferencji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>